Usługi

Zawsze dobrze doradzimy !

Zdajemy sobie sprawę, że dach to skomplikowany aspekt techniczny budowy i jesteśmy właśnie po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, dobrane do indywidualnych potrzeb. Opierając się na naszym doświadczeniu i kompetencji przygotowujemy oferty odpowiednie dla każdego klienta, optymalne pod względem jakościowym, technicznym i finansowym.

Możemy polecić Państwu godne zaufania firmy wykonawcze, z którymi współpracujemy od lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie budownictwa indywidualnego jak i deweloperskiego.

Jesteśmy w stanie wygiąć obróbki z blachy pod konkretny projekt.

VAT 8%

W naszej firmie jest możliwy zakup dachu wraz z usługą montażu. W takim przypadku klient indywidualny płaci 8% podatek VAT. Jeśli nie masz wykonawcy, to żaden problem. Skontaktujemy Cię z naszymi ekipami dekarskimi, które wykonały już niejeden dach.

Jeśli masz już wykonawcę to wystarczy, że w zakresie jego działalności wpisane jest wykonywanie pokryć dachowych. Umowa taka niesie ze sobą wiele korzyści dla kupującego, a procedury podpisania umowy są proste i czytelne i co najważniejsze, zgodne z aktualnymi przepisami o podatku VAT

 

Wykonawcy

Polecimy Państwu sprawdzoną firmę dekarską zapewniając, że sprosta oczekiwaniom klientów indywidualnych oraz firm deweloperskich. Wieloletnia współpraca z nimi potwierdza, że ich przygotowanie merytoryczne jak i praktyka zapewnią spokój w trakcie budowy oraz późniejsze użytkowanie.

 

Logistyka

W naszej firmie dysponujemy samochodami, które umożliwiają nam elastyczny dobór właściwego sprzętu.

Dostawy realizowane naszym największym autem dają nam możliwość rozładunku zamówionego towaru w pełnych paletach, dzięki czemu minimalizujemy czas potrzebny na rozładunek i jednocześnie możemy dostarczyć jednorazowo do 24 palet. Znając specyfikę wykonywania poszczególnych etapów budowy, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią kolejność potrzebnych elementów do jej realizacji, co przy budowach gdzie brakuje wolnej przestrzeni nie pozostaje bez znaczenia.

VELUX

mężczyzna montuje okno dachowe na poddaszu

Wymieniasz okno na nowe lub remontujesz poddasze?

Należymy do programu „RENOVATOR VELUX”! Skontaktuj się z nami, skorzystaj z kompleksowej obsługi i wymień okna dachowe!

rodzinna na poddaszu obok okna dachowego

Wymiana okien dachowych

Chcesz poznać korzyści wynikające z wymiany okien dachowych na nowe lub dowiedzieć się, jak wybrać najlepsze okna? Zastanawiasz się, jak dokładnie wygląda proces wymiany okna dachowego? Skorzystaj z naszej pomocy bezpośrednio w Punkcie Handlowym lub dowiedz się więcej na stronie VELUX.

mężczyzna z laptopem na poddaszu obok okien dachowych

Jak skutecznie dobrać okno? Znajdź odpowiedź!

Wymieniasz okna lub adaptujesz poddasze i zastanawiasz się, jakie okna wybrać? Na stronie VELUX znajdziesz konfigurator produktów, dzięki któremu w kilka chwil odnajdziesz swoje nowe okno. Gdy już dowiesz się, które z okien VELUX jest idealnie dopasowane do Twoich preferencji, odwiedź nasz punkt, a my przygotujemy profesjonalną ofertę.

wymiana okien dachowych

Wymień okna dachowe na trzyszybowe okna VELUX

Do remontów i wymian w szczególności polecamy okna trzyszybowe drewniano-poliuretanowe VELUX, które nie wymagają konserwacji, co oznacza, że możesz cieszyć się ich trwałością przez długie lata. Zapewnią lepszy komfort cieplny w domu i znacznie niższe rachunki za ogrzewanie.

para jedząca pizzę obok okien dachowych

Zdobądź dofinansowanie na wymianę okien

Jeśli skorzystasz z programu Czyste Powietrze bądź z ulgi termomodernizacyjnej, możesz otrzymać dofinansowanie na wymianę swoich starych okien dachowych na nowe. Dzięki takiemu dofinansowaniu obniżysz koszty remontu, a dodatkowo poprawisz standard energetyczny swojego domu. Wszystkie okna dachowe VELUX z pakietem 3-szybowym spełniają wymagania programu Czyste Powietrze lub mogą zostać odliczone od podatku. Jak skorzystać z programu dowiesz się u nas w Punkcie Handlowym. Zapraszamy do kontaktu!