Zawsze dobrze doradzimy !

Zdajemy sobie sprawę, że dach to skomplikowany aspekt techniczny budowy i jesteśmy właśnie po to, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, dobrane do indywidualnych potrzeb. Opierając się na naszym doświadczeniu i kompetencji przygotowujemy oferty odpowiednie dla każdego klienta, optymalne pod względem jakościowym, technicznym i finansowym.

Możemy polecić Państwu godne zaufania firmy wykonawcze, z którymi współpracujemy od lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie budownictwa indywidualnego jak i deweloperskiego.

Jesteśmy w stanie wygiąć obróbki z blachy pod konkretny projekt.

 

 

 

VAT 8%

W naszej firmie jest możliwy zakup dachu wraz z usługą montażu. W takim przypadku klient indywidualny płaci 8% podatek VAT. Jeśli nie masz wykonawcy, to żaden problem. Skontaktujemy Cię z naszymi ekipami dekarskimi, które wykonały już niejeden dach.

Jeśli masz już wykonawcę to wystarczy, że w zakresie jego działalności wpisane jest wykonywanie pokryć dachowych. Umowa taka niesie ze sobą wiele korzyści dla kupującego, a procedury podpisania umowy są proste i czytelne i co najważniejsze, zgodne z aktualnymi przepisami o podatku VAT

 

Wykonawcy

Polecimy Państwu sprawdzoną firmę dekarską zapewniając, że sprosta oczekiwaniom klientów indywidualnych oraz firm deweloperskich. Wieloletnia współpraca z nimi potwierdza, że ich przygotowanie merytoryczne jak i praktyka zapewnią spokój w trakcie budowy oraz późniejsze użytkowanie.

 

Logistyka

W naszej firmie dysponujemy samochodami, które umożliwiają nam elastyczny dobór właściwego sprzętu.

Dostawy realizowane naszym największym autem dają nam możliwość rozładunku zamówionego towaru w pełnych paletach, dzięki czemu minimalizujemy czas potrzebny na rozładunek i jednocześnie możemy dostarczyć jednorazowo do 24 palet. Znając specyfikę wykonywania poszczególnych etapów budowy, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią kolejność potrzebnych elementów do jej realizacji, co przy budowach gdzie brakuje wolnej przestrzeni nie pozostaje bez znaczenia.

VELUX